Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 

1998 yılında İstanbul Yenibosna'da kurulan Yenibosna Evden Eve Nakliyat, 18 yılı aşkın süredir hizmetlerine profesyonel kadrosu ile devam etmektedir.
 
Evden Eve Nakliyat, günümüz nakliyat koşullarında Kurumsal nakliyatın önemi daha da artmakta olup, Yenibosna Evden Eve Nakliyat olarak teknolojik altyapımız, zengin araç filomuzla, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
 
Yenibosna Evden Eve Nakliyat  olarak 1998 tarihinde girmiş olduğumuz nakliye sektöründe binlerce referansımızla lider konuma gelmiş durumdayız.
 
Firmamız Yenibosna Evden Eve Nakliyat, nakliyat ve taşımacılık tedarik zincirini tam anlamıyla uygulamayı başaran bir firma olarak gelecek dönemlerde de şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık yanı sıra yurtdışı ve yurtiçinde lojistik sektörü için çalışmalarına devam edecektir. 
 
İşletmemiz  nakliyat ve taşımacılık  sektörünün gerektirdiği tüm teknolojik ve sosyal yenilikleri kullanarak siz değerli müşterilerimize beklentileriniz ve beklentilerinizin daha fazlası  doğrultusunda bir hizmet sunabilmek için kurulmuş olup sizlerle daha da büyüyecektir.